НАСТУПНА ГРА - "ЕНЕРГІЯ" - SK Poltava » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

НАСТУПНА ГРА - "ЕНЕРГІЯ" - SK Poltava

Наша команда зіграє на виїзді у суботу, 28 серпня. Матч має відбутися о 17:00.

(Довідково про SK Poltava: клуб відносно молодий. Заснований у 2011 році. Ідейними натхненники його створення - Володимир Сисенко та Станіслав Майзус.
Команда виступала в Чемпіонаті та Кубку Полтавської області з квітня 2011 до 2014 року. З 2014 по 2019 рік команда тимчасово припинила виступати в обласних змаганнях. 2019 року клуб знайшов інвестора та відродився після паузи. Президентом клубу став Сергій Іващенко.
Перше велике досягнення полтавців припало на 2014 рік. Тоді колектив Володимира Сисенка здобув золото чемпіонату Полтавської області і переміг у Суперкубку. Після чого призупинив свої виступи у будь-яких турнірах.
У сезоні 2020/21 років СК "Полтава" заявився на чемпіонат України серед аматорів. Колектив виступав у групі 3. Свій стартовий сезон у змаганнях клуб завершив на 5 сходинці.
Протягом 2021 року СК "Полтава" проходив атестацію на здобуття професіонального статусу. 24 червня на ХХІХ Конференції ПФЛ "Полтава" отримала відповідний атестат. Дебютний сезон колектив вже проводить у другій лізі в групі "Б").

Повболівайте за наших хлопців у Полтаві!

А ми нагадуємо, що трансляції домашніх матчів "Енергії" можна дивитися за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCXhgJUEhMjDwpvIevSj0cVQ

НАСТУПНА ГРА - "ЕНЕРГІЯ" - SK Poltava
НАСТУПНА ГРА - "ЕНЕРГІЯ" - SK Poltava


Мітки:
 

Наступний матч


Попередній матч


II Ліга


Останні матчі


ПІДТРИМУЄМО 
 
НАШІ ПАРТНЕРИ 
 
 

 

 

 

 shop.pfl.ua