«Енергія» зіграла в бойову нічию з одним із лідерів чемпіонату! » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

«Енергія» зіграла в бойову нічию з одним із лідерів чемпіонату!

У суботу, 24 квітня, в Новій Каховці відбувся матч 19-ого туру Чемпіонату України (Друга ліга Б), в якому місцева «Енергія» приймала одного із лідерів чемпіонату запорізьким «Металургом».

Підопічні Хаврова, граючи вдесятьох, змогли вирвати один бал у гостей, зігравши з ними 1:1.

У запоріжців, влучним пострілом з пенальті відзначився Ігор Загальський (28 хвилина). У новокаховчан, з одинадцятиметрового відзначився Володимир Россохатий (74 хвилина).

Зазначимо, що з 28-ї хвилини «енергетики» грали вдесятьох. Червону картку отримав Дмитро Мохначук.

Після 16 ігор у новокаховчан 18 очок і 5 позиція. У «Металурга», після 17 матчів – 37 балів і 2 місце.