«Енергія» обіграли МФК «Миколаїв-2» з різницею в три голи » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

«Енергія» обіграли МФК «Миколаїв-2» з різницею в три голи

У суботу, 27 березня, в Новій Каховці на стадіоні «Енергія» відбувся черговий поєдинок чемпіонату України з футболу (Друга ліга, Б), в якому місцеві «енергетики» приймали аутсайдерів таблиці МФК «Миколаїв-2». Новокаховчани змогли перемогти «корабелів» з рахунком 3:0.

Ще в першому таймі, на 37 хвилині, точним ударом головою відзначився захисник «Енергії» Олександр Нестерук. В другій сорокап’ятихвилинці господарі додали в швидкості, в результаті чого миколаївці пропустили ще двічі. На 57-й хвилині Дмитро Бондаренко подвоює рахунок, а за 6 хвилин до кінця, форвард новокаховчан В’ячеслав Студенко з пенальті забив третій м’яч.

Таким чином, «Енергія» змогла піднятися на дві сходинки вище і займає 6 місце. Свій наступний поєдинок підопічні Едуарда Хаврова зіграють на виїзді проти сімферопольської «Таврії». Матч відбудеться 3 квітня.