Игроки Энергии в символической сборной тура » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

Игроки Энергии в символической сборной тура

Лівий півзахисник – Валерій Доля (Енергія)
В тактичній схемі новокаховської Енергії Доля діє в стилістиці лівого форварда, постійно нагнітаючи біля чужого карного майданчика, включаючи сміливі флангові рейди та часто беручи гру на себе. Саме його активність, яскрава атакувальна спрямованість і сильний удар стали ключовими елементами в розгромі зорянців. Він подвоїв рахунок, гарно комбінуючи з Богдановим, а наприкінці гри заробив і реалізував пенальті. Валерій постійно перегравав суперників один в один, а також «вибухав» сольними проходами з ударами.

Центральний захисник – Олександр Нестерук (Енергія)
Енергія належить до видовищних команд, які забивають більше пересічного показника, але й регулярно пропускають. Проте в матчі проти Балкан, статусного суперника, який мав би грати в Першій лізі, новокаховська команда практично повністю виключила загрозу з меж свого карного майданчика (гості били більше з середньої і дальньої дистанції), і в підсумку не пропустила від зорянців. Навіть більше – розгромила досвідчену команду з Одещини. А поклало початок перемозі результативне підключення Нестерука, який до впевненої гри в захисті додав гол після подачі кутового.

Лучший молодой игрок тура – ВАЛЕРИЙ ДОЛЯ (ЭНЕРГИЯ)
Судьба не первый год во Второй Лиге, поэтому иногда забываем, что ему всего 21 год. Полузащитник с роскошным ударом левой ноги в Energy пережил некоторую эволюцию, теперь играя влево вперед. И в несколько новой роли он чувствует уверенность, доказательство почему - двойник в матче против соперника статуса Зори Балканы. Новокаховский футболист справедливо принимает поздравления и счет 7,5 на этот матч.

Игроки Энергии в символической сборной тура
Игроки Энергии в символической сборной тура
Игроки Энергии в символической сборной тура


Мітки:
 

Наступний матч


Попередній матч


II Ліга


Останні матчі


ПІДТРИМУЄМО 
 
НАШІ ПАРТНЕРИ 
 
 

 

 

 

 shop.pfl.ua