В субботу Энергия стартует в турнире на Кубок Федерации Крыма » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

В субботу Энергия стартует в турнире на Кубок Федерации Крыма

Матчі Відкритого Кубку АР Крим відбудуться з 9 по 16 березня 2019 року!
Матчі відбудуться на стадіоні комплексно дитячо-юнацької спортивної школи за адресою: м. Херсон, проспект 200 років Херсону, 19. Турнір пройде з 9 по 16 березня 2019 року.

Група «А»

«Таврія» Сімферополь
«Дружба» Новомиколаївка
«Кристал» Херсон
«Таврія» Новотроїцьке

Група «Б»

«Енергія» Нова Каховка
“Мир” Горностаївка
«Кронау» Високопілля
«Хлібороб» Нижні Торгаї

Розклад матчів:

09 березня 2019 року

Гр.«Б» 10:00 «Енергія» Нова Каховка – «Хлібороб» Нижні Торгаї

Гр. «Б» 12.30 «Мир» Горностаївка – «Кронау» Високопілля

10 березня 2019 року

Гр. «А» 10.00 «Таврія» Сімферополь – «Таврія» Новотроїцьке

Гр. «А» 12.30 «Кристал» Херсон – «Дружба» Новомиколаївка

в перерві між матчами в 11:45 – Урочисте відкриття турніру III Традиційного турніру з футболу «Відкритий Кубок Федерації футболу АР Крим 2019 року», нагородження призерів Чемпіонату Херсонської області 2018 року («Таврія» Новотроїцьке, «Дружба» Новомиколаївка)

11 березня 2019 року

Гр. «Б» 10.00 «Енергія» Нова Каховка – «Кронау» Високопілля

Гр. «Б» 12.30 «Мир» Горностаївка – «Хлібороб» Нижні Торгаї

12 березня 2019 року

Гр. «А» 10.00 «Таврія» Сімферополь – «Дружба» Новомиколаївка

Гр. «А» 12.30 «Кристал» Херсон – «Таврія» Новотроїцьке

13 березня 2019 року

Гр. «Б» 10.00 «Кронау» Високопілля – «Хлібороб» Нижні Торгаї

Гр. «Б» 12.30 «Енергія» Нова Каховка – «Мир» Горностаївка

14 березня 2019 року

Гр. «А» 10.00 «Таврія» Новотроїцьке – «Дружба» Новомиколаївка

Гр. «А» 12.30 «Таврія» Сімферополь – «Кристал» Херсон

15 березня 2019 року (вихідний день)

16 березня 2019 року

10:00 матч за 3-4 місце

12:30 ФІНАЛВ субботу Энергия стартует в турнире на Кубок Федерации Крыма


Мітки:
 

Наступний матч

 

Товарищеский матч








 ФК Энергия- Таврия 
г.Новая Каховка  стадион"Энергия"
26 марта  15:30  



Попередній матч


II Ліга

Команда    І   О
1 Кремень Кремень   17    36
2 Кристалл Кристалл 17   32
3 Горняк Горняк 17   30
4 Металлург Металлург 17   29
5 Мир Мир 17   27
6 Таврия Таврия 17   23
7 Николаев-2 Николаев-2 17   19
8 Реал Фарма Реал Фарма 17   16
9 Энергия НК Энергия НК 17   15
10 Никополь Никополь 17   8

Останні матчі


ПІДТРИМУЄМО 
 
НАШІ ПАРТНЕРИ 



 
 

 

 

 

 



shop.pfl.ua