Символическая сборная тура » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

Символическая сборная тура

Символическая сборная тура
Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Групи А та Групи Б регулярного сезону Другої ліги сезону-2018/19.
Воротар – Данило Кучер (Гірник)

Потужний матч видав височенний голкіпер криворіжців у Горностаївці. Потягнув кілька ударів після подач стандартів, у тому числі особливо небезпечний від Голядинця, справився із кількома прицільними ударами суперників – і від лідера гонки бомбардирів ліги Бойка. У кінцівці потягнув пенальті від Доценка-молодшого, врятувавши матч для Гірника.

Правий захисник – Олег Матушевський (ФК Калуш)

І на оборону відпрацьовував добросовісно, і в атаки встигав ходити. Кілька разів після його подач загострювали в карному майданчику атакувальні хавбеки, а сам Матушевський переривав гострі передачі на Локтіонова з флангів і заблокував перед самим ударом спробу забити від Тимофієнка. Черкащина-Академія, об’єктивності заради, створила чимало нагод, тому мінімальна перемога калушан, яка продовжила їхнє лідерство, виявилася дуже важкою.

Захисник – Віктор Серденюк (Кремінь)

Вдало зіграв у захисті (від запоріжців можна було очікувати значно більше), неодноразово гальмував суперників своєчасним відбором. Видав кілька розкішних довгих передач (двома із них цілком міг би скористатися Черній, якого він виводив фактично віч-на-віч з воротарем). Міг забивати і сам, вдало долучаючись до чужих воріт.

Захисник – Василь Кобін (ФК Минай)

На досвіді Кобін вдало закриває всі позиції, на які його призначають. Ось і в матчі проти тернополян переконливо відіграв позаду, а ще активно ходив на стандарти. Саме він після кутового від Микуляка та скидки Ощипка забив надзвичайно важливий другий м’яч, який давав закарпатцям хорошу перевагу вже на початку другого тайму.

Лівий захисник – Андрій Дедяєв (Енергія)

Досить активно відіграв проти одеських «фармацевтів», добре виконавши безпосередні руйнівні функції та неодноразово допомагаючи своїй команді сольними проходами з подачами. Після однієї з них Прокіпчук забив м’яч, який все ж був відмінений (не без питань). Сам Дедяєв традиційно виконував усі стандарти під ліву ногу та особисто загрожував воротам Реал-Фарми.

Центральний півзахисник – Владислав Росляков (Енергія)

Потужний матч молодого хавбека. Виграв багато боротьби, часто визначав вектор атак за рахунок першого пасу та підготовчих комбінацій. Забив надзвичайно важливий і вирішальний м’яч, особисто його вигравши за рахунок високого пресингу та розстрілявши ворота акцентованим ударом.

Центральний півзахисник – Владислав Ігнатьєв (Кристал)

Черговий потужний матч Ігнатьєва – напевно, найкращого придбання херсонців, про що особливо жалкують тепер у Запоріжжі, де Владислав грав на аматорському рівні. Зумів зв’язати гру команди у центрі поля. Видав чимало загострювальних передач – однією з них сповна скористався, хай і не з першої спроби, Брижчук (другий гол у матчі).

Правий півзахисник – Володимир Гладкий (Поділля)

Ставимо праворуч атакувального гравця хмельничан, який діяв по всій ширині фронту, а переможний м’яч забив якраз після ауту на правому краю. Гладкий дуже здорово зіграв після вкидання від Червінського – саме його індивідуальні дії, а саме сміливе вривання у карний майданчик та удар, вирішили долю епізоду та призвели до перемоги Поділля. Ще кілька разів опинявся у центрі подій, тож виконував свої функції і в відведений тренерами час пресингував та тримав у напрузі суперників. Поки набирає кондиції – як і інші новачки, дозаявлені по ходу сезону.

Атакувальний півзахисник – Максим Богданов (Кремінь)

Вкотре здорово проводить матч Богданов – у статусному поєдинку з Металургом саме він вирішив долю зустрічі. Розкішний (і по-своєму хитрий) обвідний удар Максима призвів до переможного голу, який виявився переможним. Технічний та пронирливий хавбек неодноразово брав участь у гострих комбінаціях, міг забивати ще.

Лівий півзахисник – Марат Даудов (Верес)

Активно відіграв матч проти чернівчан. Комбінував, активно підігрував із флангу, брався виконувати стандарти. Саме після одного із них – кутового на 83-й хвилині – «джокер» рівнян Бондаренко забив переможний м’яч. Гол-фантом довго ставили під сумнів буковинці, однак рефері Козорог зарахувала взяття воріт – а Даудов, який спостерігав момент від кутового прапорця, запевнив, що м’яч перетинав лінію.

Нападник – Андрій Барладим (Кристал)

Чудовий матч херсонців – вони виграли у Таврії завдяки пізньому пенальті, але й до того активно використовували свою загальнокомандну швидкість, здорово переходили від оборони в атаку, розтягували захист за рахунок постійного обміну зонами та позиціями. А справжнім героєм матчу став форвард Барладим – відкрив рахунок прицільним ударом на виконання, брав участь на початковій стадії другої результативної атаки та міг забивати ще. Сімферопольці утримати Андрія так і не зуміли.


Мітки:
 

Наступний матч


Попередній матч


II Ліга


Останні матчі


ПІДТРИМУЄМО 
 
НАШІ ПАРТНЕРИ 
 
 

 

 

 

 shop.pfl.ua