Фізична культура і спорт як один із пріоритетних напрямків діяльності міської влади » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

Фізична культура і спорт як один із пріоритетних напрямків діяльності міської влади

Суспільство у всі часи не було байдужим до того, яким життєвим потенціалом володіє підростаюче покоління. Здоров’я нації завжди пов’язувалося у великій мірі зі здоров’ям дітей та підлітків. Тому і в Новій Каховці гармонійний розвиток, здоров’я молоді є серед пріоритетів міської влади.
Відомо, що нестача рухів у житті дітей шкільного віку є однією з причин порушення багатьох життєво важливих процесів. Необхідний обсяг рухової активності дітей і підлітків – вирішальний фактор і гарант виховання всебічно розвинутого підростаючого покоління.
Спорт дуже тісно пов’язаний з фізичним вихованням. Це навчання дітей та молоді основним елементам певних видів спорту для ознайомлення їх з цінностями спорту та виявлення схильності до подальших занять. Розвиток дитячого спорту забезпечує органічний зв’язок між фізичним вихованням, масовим спортом та спортом вищих досягнень.
Саме для забезпечення якісного відбору дітей із особливими спортивними здібностями та прищеплення у підростаючого покоління звички підтримувати своє здоров’я засобами фізичної культури і спорту міська рада створює необхідні організаційно-правові та матеріально-технічні умови для охоплення практично усіх дітей таким навчанням. З цією метою, об`єднавши зусилля громади, ДЮСШ, Федерації футболу м. Нова Каховка, ФК Енергія», Новокаховського міського центру фізичного здоров`я «Спорт для всіх» та вболівальників, депутатами міської ради розроблені та прийняті Програми розвитку фізичної культури та спорту та розвитку футболу в місті Нова Каховка. Результатом реалізації цих Програм є активний розвиток 46-ти видів спорту у місті, численні перемоги наших спортсменів на обласних та Всеукраїнських змаганнях та те, що з семи спортсменів з Херсонської області, які увійшли до складу Олімпійської збірної України для участі у XXXI Літніх Олімпійських іграх у в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) дві новокаховчанки - Ірина Новожилова та Анастасія Павлова!
На останній сесії міської, яка відбулась 21 липня ради депутати внесли до зазначених Програм зміни та доповнення суттєво збільшивши обсяг фінансування на придбання обладнання та спортивного інвентарю для Новокаховського міського центру фізичного здоров`я «Спорт для всіх», і на покращення харчування спортсменів футбольного клубу «Енергія». Не можна не відмітити, що ФК «Енергія», який пропагує здоровий спосіб життя серед новокаховчан та активно підтримується депутатами міської ради , став одночасно і народною командою міста і найкращою в області, що підтверджується майже повністю заповненим стадіоном під час матчів нашої улюбленої команди. До речі, депутати Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв та Сергій Хоменко організували безкоштовне перевезення дітлахів з сільської місцевості на матчі «Енергії». Тож з такою активністю та співпрацею спортивної громадськості та міської влади - разом до перемог!

Організаційний відділ міської ради

Фізична культура і спорт


Мітки:
 

Наступний матч


Попередній матч


II Ліга

Команда    І   О
1 Кристалл   8    22
2

Альянс

  8   17
3 Горняк   8   16
4 ВПК-Агро   8   16
5 Энергия НК   9   14
6 Николаев-2   8   13
7 Таврия   8   9
8 Никополь   9   9
9 Черноморец-2   8   6
10 Авангард-2   8   2

Останні матчі

17.04.2019 УКРАИНА. ВТОРАЯ ЛИГА 20 ТУР

16:00 Энергия НК 0:2 Металлург

25.04.2019 УКРАИНА. ВТОРАЯ ЛИГА 22 ТУР

17:00 Энергия НК 0:0 Таврия

30.04.2019 УКРАИНА. ВТОРАЯ ЛИГА 23 ТУР

16:00 Николаев-2 0:2 Энергия НК

05.05.2019 УКРАИНА. ВТОРАЯ ЛИГА 24 ТУР

17:00 Никополь 0:1 Энергия НК

11.05.2019 УКРАИНА. ВТОРАЯ ЛИГА 25 ТУР

17:30 Энергия НК 2:2 Реал Фарма

 


ПІДТРИМУЄМО 
 
НАШІ ПАРТНЕРИ  
 

 

 

 

 shop.pfl.ua