25 тур. ФК «Энергия» - ФК «Мир» » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

25 тур. ФК «Энергия» - ФК «Мир»

Ось і пройшов останній домашній матч сезону, проти горностаївського «Миру». Пройшов дуже вдало, для нашої команди. Ще до початку гри, було зрозуміло, що для нас, вона буде принциповою. Як сказав тренер «Енергії», після матчу: «Це наші внутрішні розбірки». Атож, при умовах, нашої перемоги, ми обходили «Мир» і доказували, що ми кращі в Херсонській області. Так і вийшло. Після цієї перемоги, ми вже обходимо херсонський «Кристал» на 5 очок, та «Мир», на 3 очки. Тобто, задача-мінімум, на цю весну, поставлена тренером команди – виконана. А саме – бути найкращими, у Другій Лізі, серед херсонських команд. Зі слів наставника команди Олега Федорчука, стало зрозуміло, що ця задача була, локальна, я би навіть сказав, вона була поставлена, для мотивації футболістів, а ось про задачі на наступний сезон, наш тренер ще не казав, але дав зрозуміти, після матчу, що вони будуть більш глобальні.

А тепер по самій грі. Матч розпочався о 17:00, в достатньо спекотний день. На стадіоні було жарко й душно, але атмосфера, яку створили вболівальники, служила другим диханням, для наших футболістів. Щодо вболівальників – за данними ПФЛ, на останньому матчі «Енергії» було 1 000 глядачів. А це третій із семи, показників відвідуваності у цьому турі, по кількості вболівальників, нас обійшов «Верес», який достроково вийшов в Першу Лігу, у матчі з «Кристалом», рахунок 2-0, та 4100 глядачів. Та Буковина, яка, у цьому турі, була другою, за відвідуваністю, командою, з кількістю 2158 глядачів.

А наші вболівальники, як я вже казав, давали сил, футболістам «Енергії», у дуже непростому матчі. Гра почалась, на високих швидкостях, зі сторони гостей, дуже швидкий темп вибрали гравці «Миру», та у першому таймі, місцями, виглядали більш спритнішими ніж наша команда. З перших хвилин, «Мир» кинувся атакувати, «Енергія», зайняла оборонні позиції, й швидко відповідала контр-атаками. Дуже активно діяв правий фланг «Миру», з якого, майже в кожній атаці, була подача до штрафного майданчика, де на виході грав наш голкіпер – Дмитро Зелінський. «Енергія», на такі атаки гостей, відповідала небезпечними передачами, у бік своїх нападників, але то пас був засильним, то захисники «Миру», були першими на м’ячі. Перший достатньо небезпечний момент, господарі поля створили приблизно на 26-й хвилині матчу. Після прострілу з лівого флангу, на Гайдаєнка, був удар у виконанні нападника, але м’яч, пройшов вище поперечки. Гості намагалися також гідно відповісти атакою, але поки, в них це не дуже виходило. Ще один контр-випад зробили гравці «Енергії», у другій половині першого тайму, знову, тим же лівим флангом, забіг по якому, влаштував швидкісний Дедяєв, та зробив простріл у центр штрафної. М’яч потрапив до нападника, але удар був заблокований захисником «Миру». Насправді небезпечний момент був у гостей поля, під кінець першого тайму, приблизно на 33-й хвилині, простріл Бринько знайшов Комягіна, а останній пробив, та влучив у стійку. Це був найнебезпечніший момент першого тайму, та йому не судилось стати гольовим. Після такої небезпечної атаки «Миру», енергетики почали діяти більш активно, здалеко пробив Дедяєв, але м’яч пішов вище. Атакували більше правим флангом, але до голу діло так і не дійшло, хоча напруга у штрафній гостей була ще та. Було видно, що «Енергія», вже і бачить м’яч у сітці воріт «Миру», але на перерву команди пішли, з нулями на табло.
Тайм другий розпочався з пенальті. Вже на другій хвилині, другого тайму, «Енергія» кинулась вперед, заставши зненацька оборону гостей. Масова атака «Енергії», закінчилась тим, що голкіпер «Миру», збиває Фаюка, а арбітр вказує на 11 метрів. Пробивати взявся, вже згаданий Фаюк. Сильний удар у лівий кут, від форварда, та рахунок змінюється 1-0!

Після забитого м’яча, господарі поля почали грати дуже активно, мали ще не одну можливість рахунок збільшити. Небезпечний момент мав Фаюк, але до удару діло не дійшло, не зрозуміло чому, але форвард, не зміг підстроїтись під м’яч, та віддав його на Дедяєва, якого накривали захисники, однак кутовий, у цій атаці, підопічні Олега Федорчука заробити змогли. Саме з нього, саме з цього стандарту, «Енергія» змогла рахунок подвоїти. Подача Фаюка, на яку відгукнувся Сомов, перегравши захисників на другому поверсі, та відправивши м’яча, головою, у сітку воріт – 2-0!
Після цього «Енергія» навіть не думала зупинятися, та продовжувала тиснути на ворота «Миру». Буквально наступною атакою могли рахунок і збільшити, якби дальній удар у Волкова вийшов більш точним. Гості з Горностаївки, намагались хоча б один м’яч, але забити. Однак чогось їм не вистачало, у одній ситуації зі стандартом – точності, а в іншій ситуації – майстерності, аби переграти захисників «Енергії». Остання ж, й після «другого голу не думала сдавати темп, швидкі атаки, які тільки піднімали напругу у штрафному майданчику Миру», третім голом не завершились, але стали приємними для новокаховських вболівальників. Адже їх команда при рахунку 2-0 наступала, та наступала вперед. Однак зробити, цей самий рахунок більшим, їм не вдалось.
Матч так і завершився з рахунком 2-0, на користь «Енергії». Після цієї зустрічі, всі питання, по тому, хто в області найсильніший – зняті. А на останній матч сезону, який відбудеться 01.06.16. у Сумах, проти місцевої «Барси», «Енергія» поїде тільки впевненішою.