22 тур. ФК «Энергія» - ФК « Інгулець» 0 - 1 » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

22 тур. ФК «Энергія» - ФК « Інгулець» 0 - 1

До цього матчу «Енергія» готувалась дуже серйозно, розуміючи те, що грати будуть вони проти команди яка йде на третій сходинці турнірної таблиці. Провели контрольну гру, за декілька днів, до матчу з «Інгульцем», та були готові дати бій. Слід відмітити, що попередня зустріч, між цими командами, закінчилась на користь «Енергії», тоді наша команда перемогла, за рахунком 0:1, на виїзді. Також слід сказати, що це був другий підряд домашній матч «Енергії», у попередньому турі, новокаховчани переграла команду «Арсенал-Київщина», з рахунком 4:3.

22 тур. ФК «Энергія» - ФК « Інгулець»  0 - 1

По грі. Матч розпочався з атаки господарів, на першій же хвилині був гарний прохід правим флангом, далі подача до штрафного майданчика гостей і в один дотик невдало пробив Андрій Дедяєв. Далі гості, почали забирати ініціативу у свої руки. Заробляючи кутові, та стандартні положення, «Інгулець» направляв м`яч до штрафної господарів, де не раз у гру вступав голкіпер «Енергії» Дмитро Зелінський.

Досить гарно діяли крайні захисники «Інгульця», які при першій же можливості підключались до атаки, й намагалися діставити м`яч до своїх партнерів. «Енергія» намагалась діяти на контр-атаках, а потім знову відбивалась на своїй половині поля, не даючи гостям дійти до воріт. Непоганий стандарт, заробили господарі поля, на 10-й хвилині матчу, після фолу Фатія, з непоганої позиції пробивав Дедяєв, але м`яч пішов вище воріт. Вже через дві хвилини «Енергія» мала ще одну можливість відкрити рахунок. Після проходу по флангу у виконанні Гайдаєнка, м`яч, ним же, був направлений до штрафного майданчика «Інгульця», але першим зіграв захисник, який невдало намагався вибити м`яч, п`яткою, як раз на нападника «Енергії», останній намагався в один дотик пробити по воротам, однак не влучив по м`ячу. Після цього моменту, було видно, що господарі намагалися підняти обороти, та не раз направляли м`яч на правий фланг, для проведення вдалої атаки. На все це «Інгулець» відповів кутовим, на 15-й хвилині матчу, в якому гарно зіграли захисники «Енергії» , та небезпечною подачею м`яча, до штрафного майданчика. Після подачі Дячука, м`яч влучив у захисника «Енергії» змінівши траекторію польоту, та з труднощами, голкіперу господарів вдалось перевести м`яч на поперечку. Далі «Інгулець», як ми вже писали, знову почав забирати ініціативу до себе, проводячи атаки флангом, та подаючи до штрафного майданчика господарів, де гарно себе проявляли захисники, не даючи пробити нападникам, та добре на виході грав голкіпер господарів – Дмитро Зелінський. Непоганий шанс забити мав «Інгулець», на 24-й хвилині матчу, після передачі захисника Махарадзе, м`яч дістався півзахиснику Фхакадзе який міг вийти один на один, але не зміг гарно обробити м`яч, та відпустив його від себе, а далі захисники «Енергії» вибили м`яча у сторону кутового прапорця.

«Енергії» вдалось провести свої атаки вже на 38-й хвилині, але вдалими їх назвати не можна. Був прохід у виконанні Бочака, та непорозуміння з Дедяєвим, а далі – втрата м`яча. Через кілька хвилин, знову прохід, спроба пробити, але м`яч накривають захисники «Інгульця». Гості відповіли кутовим, після серії спроб пробити по воротам «Енергії» нападникам «Інгульця» це все ж таки вдалося, але удар прийшовся, прямо у голкіпера – Дмитра Зелінського. Також слід відмітити дуже небезпечний простріл на 43-й хвилині у виконанні «Інгульця». Зі стандартного положення, м`яч був направлений низом, на дальню стійку, абсолютно всі футболісти його провели поглядом і лише дивом Андрій Голуб, біля стійки у підкаті не замкнув цю передачу. Після цього «Інгулець», почуяв можливість голу, та одразу провів ще одну небезпечну атаку, у кінці першого тайму. Прошенко відібрав м`яч у захисників «Енергії» віддав його на Фатія, а той направив до Вхакадзе який наносив удар по воротам, але не забив, завдяки діям воротаря «Енергії». Господарі вже у додаткову хвилину, до першого тайму, намагалися забити, але до ударо так діло не дійшло, завдяки блокуванню ударів захисниками «Інгульця».

Другий тайм розпочався з небезпечної атаки «Інгульця», та ударом Сергія Дячука повз ворота. Господарі ж створили, перший, якщо можна назвати, небезпечний момент у другому таймі вже на 47 хвилині. Хорольский зі стандарту намагався низом доставити м`яч до штрафної, але в нього це не вийшло. Далі вже на 50 хвилині, знову зі стандарту, намагався пробити головою нападник «Енергії», але м`яч опинився в руках у кіпера гостей. Ну, а вже на 52-й хвилині відбувся достатньо суперечний момент, а саме вилучення Шевченка, за другу жовту. Гравець «Енергії» біг за м`ячем, який у цей час зупинив голкіпер «Енергії», та зіткнувся за нападником «Інгульця» за, що й отримав другу жовту, а далі й червону. А вже на 58-й хвилині глядачі побачили єдиний гол у цьому матчі. Після подачі з правого флангу, у виконанні гравців «Інгульця», м`яч рикошетом відлітає, на дальню стійку, де був один Вхакадзе, який спокійно прийняв м`яч, налаштувався на удар, та пробив у дальній кут, відкривши рахунок у цьому поєдинку. Господарі намагалися відігратися в десятьох, але це було вкрай важко. Створили стандарт на 62-й хвилині матчу, але удар вийшов слабкий, та прямо у руки голкіпера «Інгульця». Ще один суперечний момент виник 75-й хвилині, після не зарахованого голу «Енергії», святкування вболівальників господарів перервав арбітр зустрічі, який зафіксував дуже суперечне положення поза грою. Вже у кінці зустрічі, а саме на 88-й хвилині матчу, «Енергія» мала можливість зрівнювати рахунок, але після прострілу Сомова, до м`яча не дотягнувся Сергій Гайдаєнко.
Ось так і завершився цей матч, з рахунком 0:1, на користь «Інгульця». З допомогою арбітрів, чи без неї перемогли гості, це кожен вирішить особисто для себе. Однак факт, того, що судді не рівнодушні, по відношенню до нашої команди, у черговий раз побачили вболівальники Нової Каховки.