Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з Білої Церкви » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт
Ваші прогнози на 22-ий тур
Хто переможе?

ФК "Енергія"
Нічия
ФК "Арсенал-Київщина"

 
 

Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з Білої Церкви

У прем’єрному для себе 2005 році колектив заявився на першість столичної області серед КФК і зразу здобув перше місце. Наступний 2006 рік став роком дебюту «червоно-білих» у якості професійного футбольного клубу другої української ліги. За словами засновника і тодішнього президента «Арсеналу» Юрія Горобця, ніщо не стане на заваді амбіційним планам білоцерківського клубу та його спрямуванні до підвищення у класі. І дійсно, лише два сезони знадобилося «канонірам», аби вийти до першої ліги. У сезоні 2008/09 років білоцерківчани посіли другу сходинку турнірного п’єдесталу групи «А». А в перехідному поєдинку за право виступати у першому дивізіоні, що відбувся 12 липня 2009 року на центральному черкаському стадіоні, підопічні Ігоря Артимовича, котрий очолив білоцерківців наприкінці першого кола, з мінімальним рахунком 1:0 обіграли ФК «Полтава». Гол до свого активу записав тодішній лідер «канонірів» Костянтин Деревльов. Цікаво, що у тій зустрічі у складі «Арсеналу» взяв участь Олексій Кривошеєв, котрий нині входить до тренерського штабу білоцерківського клубу.

Напередодні дебюту «канонірів» у другому за рангом футбольному турнірі України, існувала думка, що новачку вкрай важко буде протистояти більш іменитим суперникам. Адже даватиметься взнаки брак досвіду виступу у першій лізі і відсутність повноцінних міжсезонних зборів. Проте вже перші матчі «канонірів» засвідчили – хлопчиками для биття у першій лізі білоцерківчани не будуть. Того сезону підопічні Ігоря Артимовича посіли дев’яте місце у турнірній таблиці з-поміж 18 команд. І інакше як успіх, їхній виступ у дебютному для себе сезоні у першій лізі назвати не можна.

У сезоні 2010/11 рр. «каноніри» також зайняли дев’яту сходинку на турнірному п’єдесталі. Однак цього разу білоцерківські вболівальники залишилися дещо незадоволеними виступом команди, адже очікували від своїх улюбленців дещо більшого.

Та вже наступної першості (2011/12) «каноніри» посіли четверте місце, що до сьогодні є найкращим результатом виступів команди на професійному рівні. Напередодні старту сезону 2012/13 років білоцерківські вболівальники плекали надію що їхні улюбленці покращать показники попередньої першості, і, взагалі вийдуть до елітного дивізіону… Проте вийшло все з точністю до навпаки. У перших матчах того чемпіонату підопічні Ігоря Артимовича демонстрували яскравий футбол, та згодом, після декількох поразок поспіль, команда ніби потрапила до психологічної прірви, виходу з якої досить довго не могли знайти. І після низки програних матчів Ігор Артимович звільнився з посади головного тренера. Проте найтяжчі випробування були ще попереду. За деякий час після звільнення наставника, від фінансування колективу відмовляється засновник «Арсеналу» Юрій Горобець. Незабаром багато хто з лідерів «канонірів» у пошуках кращого, залишили розташування білоцерківської команди. Клуб взагалі міг припинити своє існування, однак на допомогу, підключивши до фінансування бізнесменів столичної області, прийшла Київська обласна Федерація футболу. Як не як догравши перше коло, команда пішла у відпустку.

Новий колектив фахівців ставить за мету запровадити нові управлінські підходи та стандарти в організації роботи клубу. Значна увага приділяється розвитку дитячо-юнацької школи (нею опікується засновник «Арсеналу» Юрій Горобець) вихованці якої з часом мають поповнити лави першої команди. По-третє, повністю оновився склад команди. У заявці на сезон 2013/14 рр. з’явилися група білоцерківських вихованців, а також перспективна молодь з київського та інших регіонів.

Сезон у другій лізі для оновленого білоцерківського колективу виявися у турнірному плані не вельми вдалим, адже «каноніри» посіли п’ятнадцяте місце з-поміж 19 команд (після завершення першого кола Вадима Мандрієвського на тренерському містку змінив Євген Фещенко). Але в організаційному плані сезон безумовно можна вписати білоцерківчанам до активу. Знадобився лише рік аби не лише вийти на якісно новий рівень роботи, але й віднайти юні футбольні таланти, котрі вже нині захищають кольори клубів більш високого рівня.

Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої Церкви


Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої ЦерквиАнонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої Церкви


Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої Церкви


Статистика встреч Энергия (Новая Каховка)– Арсенал-Киевщина (Белая Церковь)


Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої Церкви


Останні матчі ФК "Енергія"


Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої Церкви


Останні матчі ФК "Арсенал-Киевщина"


Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої Церкви


Анонс 22-го туру. Представляємо суперника з  Білої Церкви


Мітки:
 

Наступний матч


Попередній матч


II Ліга


Останні матчі


ПІДТРИМУЄМО 
 
НАШІ ПАРТНЕРИ 
 
 

 

 

 

 shop.pfl.ua