Олег Федорчук: «Суперник здобув заслужену перемогу» » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

Олег Федорчук: «Суперник здобув заслужену перемогу»

Олег Федорчук: «Суперник здобув заслужену перемогу»

Після матчу «Буковина» - «Енергія НК» головний тренер гостей Олег Федорчук зазначив, що наша команда здобула заслужену перемогу. Олег Вікторович також зауважив, що деякі гравці «Енергії НК», ймовірно, виступатимуть серед аматорів.

- Яким буде Ваш коментар гри?

- Думаю, що «Буковина» перемогла заслужено. Чернівецька команда мала багато моментів. У другому таймі гра вирівнялася, однак прикрі помилки в обороні та вдала гра атакувальної ланки «Буковини» поклали усі крапки. Суперник здобув заслужену перемогу. Щодо своєї команди, то можу сказати, що якщо би у нас було побільше футболістів, а не п'ятнадцять, то сьогодні три гравця закінчили би виступи під моїм керівництвом. Я не розумію того, як можна безвольно програвати боротьбу. Здається, що їм не треба професійного футболу. Вони, ймовірно, гратимуть серед аматорів.

- За «Буковину» грав Володимир Найко, якого Ви тренували у броварському «Нафкомі», вінницькій «Ниві» та МФК «Миколаїв». Як Ви оцінюєте гру Володимира у сьогоднішньому матчі?

Сьогодні він зіграв за «Буковину» найкращий матч. А я дивився усі матчі суперника. Володимир виграв багато боротьби. Він, напевно, намагався сподобатися мені. Я вчив його грати. Вважаю, що на відміну від попередніх ігор, Володимир зіграв дуже добре. Він виграв у наших нападників усю верхову боротьбу.

Віктор Мглинець: «Зараз у мене лише позитивні емоції»

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець зауважив, що наша команда робить ставку, насамперед, на результат. Наставник чернівецької команди також звернув увагу на низьку реалізацію моментів гравцями «Буковини».

«Чесно кажучи, не хочеться говорити про те, як грали. Добре, що ми подолали цей рубіж та здобули перемогу. Якщо говорити про перший тайм, то повинні були забивати раніше. Ми розпочинаємо грати після холодного душу. Хоча вже не хочеться так випробувати долю. Футболісти віддалися грі. Тут немає чого казати, однак у нас погано з реалізацією. При рахункові 2:1 могли забити декілька голів. Забий Юрій Перін гол на 85 хвилині матчу, нам би усім стало легше.

Будемо сподіватися на те, що цей момент ми перебороли. Думаю, що і хлопцям буде легше. Вболівальники, які лояльно ставляться до команди казали: «Тільки не грайте унічию». Вони жартують, однак це вже важко сприймалося. Добре, що перемогли. Грали ми непогано. Останнім часом ми робимо ставку на результат. Зараз у мене лише позитивні емоції. А у тому, як хто зіграв, ми розберемося пізніше», - зазначив Віктор Мглинець.

fcbukovyna.com


Мітки:
 

Наступний матч


Попередній матч


II Ліга


Останні матчі


ПІДТРИМУЄМО 
 
НАШІ ПАРТНЕРИ 
 
 

 

 

 

 shop.pfl.ua