21 тур. «Буковина» – «Енергія НК» (2-1) » Футбольний клуб Енергія | Офіційний сайт

21 тур. «Буковина» – «Енергія НК» (2-1)

«Буковина» (Чернівці) – «Енергія НК» (Нова Каховка) – 2:1 (0:0)

29.04.2016. Чернівці. КСОП «Буковина». 1200 глядачів.

Арбітр – Запрутняк (Ужгород), асистенти арбітра – Коротін (Київ), Федунець (Тернопіль), четвертий арбітр – А. Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Шкільний (Київська область).

«Буковина»: Мельниченко, Носарєв, Жовтюк, Найко, Темерівський, Осадчий, Кохман (Перін, 31), Демченко (Батрак, 61), Бойчук (Сивка, 78), Рустамов, Палагнюк. Запасні: Філіпенко, Луцюк, Шишигін, Ключик. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Енергія НК»: Зелінський, Андрєєв, Квачов, Іздебський (Шевченко, 55), Дедяєв, Волков, Хорольський, Сомов, Фаюк, Гайдаєнко (Носов, 74), Бочак (Доля, 75). Запасні: Осташевський, Грабець, Масюткін. Головний тренер – Олег Федорчук.

Голи: Сомов (47), Перін (61), Рустамов (71).

Попередження: Квачов (5), Фаюк (55), Найко (67), Волков (68), Зелінський (69), Темерівський (90).

29 квітня чернівецька «Буковина» у матчі 21-го туру першості України приймала команду «Енергія НК» (Нова Каховка). Попередні цьогорічні домашні поєдинки підопічних Віктора Мглинця завершувалися з нічийними результатами.

Команда «Енергія НК», яку тренує досвідчений фахівець Олег Федорчук, виявилася серйозним суперником. Вже на 4 хвилині зустрічі на удар зі штрафного капітана гостей Сергія Андрєєва зреагував наш голкіпер Володимир Мельниченко. А через три хвилини на ворота «Буковини» виходив Іван Сомов, однак захисникові чернівчан Миколі Жовтюку вдалося ліквідувати небезпеку. Після цього моменти виникали переважно у воріт гостей. На 11 хвилині на ударну позицію виходив Дмитро Осадчий. На удар Дмитра зреагував його тезка – Дмитро Зелінський. Повторний «постріл» Осадчого мети також не досяг. Згодом воротам «Енергії НК» загрожував Єгор Демченко, однак і цього разу м’яч у воротах гостей не опинився. А на 29 хвилині знову у центрі уваги опинився Дмитро Осадчий. Дмитро отримав передачу від Василя Палагнюка та пробив по «рамці» підопічних Олега Федорчука. Шкіряна куля знову оминула ворота суперника.

За десять хвилин до завершення основного часу першого тайму воротам «Енергії НК» загрожував Микола Жовтюк – м’яч пройшов вище воріт. На 39 хвилині гри мав забивати Василь Палагнюк, який отримав передачу від Єгора Демченка. На жаль, капітан «Буковини» не зміг переграти Дмитра Зелінського. Вже у доданий арбітром до першого тайму час шанс забити «у роздягальню» мали наші гравці Тимур Рустамов та Юрій Перін, однак у першому таймі вболівальники голів не побачили.

На початку другого тайму гравці «Буковини»…пропустили. На 47 хвилині гри ворота чернівчан вразив Іван Сомов. Підопічні Віктора Мглинця зуміли проявити характер та через 14 хвилин зрівняли результат. Свій перший гол у офіційних матчах за «Буковину» забив Юрій Перін. А на 71 хвилині гри після подачі кутового влучно пробив головою захисник нашої команди Тимур Рустамов.

«Буковина» здобула перемогу з рахунком 2:1 та перервала нічийну домашню серію. Наступний матч підопічні Віктора Мглинця зіграють на виїзді 6 травня. Суперник – команда «Арсенал – Київ».