Асистенти: Іван Саливончик (Черкаси), Олександр Беркут (Сімферополь)

Резервний арбітр: Роман Каліта (Миколаїв)
Інспектор: Володимир Головко (Дніпропетровськ)
Дискваліфікації: Волков - Максимович

Ось і закінчилась переможна серія, якщо можна її так назвати, «Енергії». Гарний старт другої половини чемпіонату України з футболу у другій лізі, перервали хлопці зі Стрия. Після двох перемог поспіль, у домашньому матчі, з херсонським «Кристалом» (3:0), та у виїздній грі, проти «Реал Фарма» (0:1), новокаховська «Енергія» зазнає першої, мінімальної поразки, у другому колі, від «Скали» 0-1.
Якщо розбирати перший тайм, то тут нашим хлопцям, не вистачило реалізації моментів. Ось саме завершаючої фази атаки. Не так багато ударів по воротам «Скали» побачили новокаховські фани, а ось моменти гарні були. То на початку матчу після відскоку невдалось обробити м`яч і нанести удар, то гарно реагували захисники «Скали». Але досить достойно виглядала наша команда, проти одного із претендентів на підвищення в класі.
У першому таймі «Скала» виглядала спритнішою ніж «Енергія», але грою на 100% не володіла. Новокаховчани проводили непогані атаки, яким, як ми вже писали, не вистачало реалізації , «Скала»-ж відповідала гарними випадами і непоганими ударами. Більше атак, більше ударів, ось чим переважала «Скала», над «Енергією», в цьому матчі.
Перший, не 100 відсотковий, але дуже небезпечний момент, створили саме госоподарі, після подачі зі штрафного, до карного майданчика гостей, далі була скидка головою, але після цього, футболісту «Енергії», на якого скидувався м`яч не вдалось зреагувати аби нанести удар. Далі глядачі, знову спостерігали, як ініціативу забирають то гості, то господарі. Але інший, тут вже мабуть можна казати, 100 відсотковий момент, на 37-й хвилині матчу створили вже гості. Гарна перепасовка у штрафному майданчику господарів і гравець «Скали», майже з 5 метрів наносив удар, тут господарів врятував сейв Зелінського, який у першому таймі не раз вступав у гру, відбиваючи удари гостей, та рятуючи «Енергію» від пропущених м`ячів. Відповіді на цю атаку гостям не довелось довго чекати. Вже, через дві хвилини господарі розгорнули гарний випад флангом, та після подачі, до штрафного, гравець «Енергії» намагався пробити у падінні головою, але нажаль удар не вийшов. Далі знову ініціатива переходила від одних, до інших.
Тайм другий гості розпочали активніше господарів, та вже на самому початку другого тайму виконали небезпечний простріл, на який ніхто з гравців «Скали» не пішов.
«Енергія» намагалася робити контр-випади у відповідь, але гарно спрацьовували захисники «Скали».
Вже на 49 хвилині, команду господарів знову врятував голкіпер Дмитро Зелінский, після удару головою у ближній кут, наш голкіпер перевів м`яч на кутовий. Після цього моменту, «Скала» неначе відчула, що гол вже поруч і почала активно пресингувати господарів поля, заробивши декілька кутових, на що отримували, у відповідь не дуже вдалі контр-випади по правому флангу. Ну, а ось перший, та єдиний гол, глядачі побачили, вже на 61-й хвилині матчу. Після зриву атаки, був призначений штрафний у ворота «Енергії». З подачі, гравець «Скали» наносив дуже некомфортний удар, з-за захисника, у ближній кут, що майже не давало шансів голкіперу господарів, але все ж таки воротар «Енергії» зреагував на цей м`яч, та забрав його до себе у руки, але вже за лінією воріт. Ось такий неприємний гол отримали господарі, після якого одразу ж кинулися відіграватися. Але, знову можна сказати, що не вистачало то майстерності, а то і вдачі, для реалізації моментів. Відняло сил у «Енергії» й видалення Сомова, за другу жовту, на 77-й хвилині матчу, але навіть будучи у меншості господарі йшли вперед.
Підводячи підсумки, можна сказати, що «Енергії» не вистачило двох факторів: вдачі, а у деяких випадках – майстерності.
Мрії про третю перемогу поспіль розбилися об «Скалу» зі Стрия, яка після цієї перемоги вийшла на друге місце у турнірній таблиці. Наша команда залишилась на 11-му місці.
Наступний матч новокаховська «Енергія» проведе на виїзді 17.04.16., проти рівненського «Вереса».